‘Sherr’ në ambientetet e lokalit. Elita dhe Gjiko i japin fund përfundimisht miqësisë me…[FOTO]

Moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë kthyer në dyshen më të përfolur të medias.

Jo shumë kohë më parë, Elita kishte një bashkëpunim të frytshëm me dizajnerin Mr. Rex.

Prezantuesja i besonte veshjet dizajnerit, gjithashtu edhe Gjiko.

Reperi në klipet e tij shfaqej në vazhdimësi nën logon e Mr. Rex.

Madje, jo zyrtarisht flitet se pikërisht në ambientetet e lokalit të dizajnerit nisën shkëndijat e para mes çiftit.

Siç duket, dyshja i kanë shkëputur përfundimisht kontaktet me dizajnerin, raporton ‘Prive.al’.

Marrëdhëniet e çiftit me Mr. Rex janë ftohur deri në pikën që ai të mos ketë pasur as ftesë për dasmën e madhe, në të cilën pati vend për shumë persona, përpos Mr. Rex i cili mungoi.

Arsyet nuk dihen por nuk ka më dyshime se miqtë e dikurshëm më nuk janë të tillë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *