Ujë dhe sapun! Kështu duket Luana Vjollca pa pikë grimi në fytyrë [FOTO]

Jemi mësuar që vajzat e showbiz-it t’I shohim gjithmonë mjaft të kuruara deri në detaje.

Është e vështirë për shumë prej tyre të gjesh ndonjë foto pa grim dhe mund të themi se një ndër më të njohurat në këtë “fushë” është Luana Vjollca.

E megjtihatë sot Luana ka vendosur të na suprizojë me foton e publikuar në InsaStory bashkë me stafin e saj.

“Ju presin surpriza në ‘Shiko kush luan’. Me stafin tim, më të mirët në botë”, shkruante moderatorja në mbishkrimin e fotos.

Por ajo që na tërhoqi menjëherë vëmendjen ishte pamja e moderatores, e cila qëndron e ulur në tavolinën e punës dhe pavarësisht se është larg nga aparati duket e pagrimuar megjithëse duhet t’a themi se duket mjaft mirë dhe pa make up.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *